Obiady domowe

Obecnie smaczne jedzenie jest na wyciągnięcie ręki. Dostępne są specjały z różnych krajów, które smakują i ciekawią. Jednak każdy czasem ma ochotę na zjedzenie tradycyjnego domowego obiadu. W końcu są to smaki dzieciństwa, przypominające potrawy, które przyrządzały nasze babcie i mamy. Każdy mieszkaniec Łodzi ma to szczęście, że może takiego obiadu spróbować w restauracji Łódka.

Czas na obiad

Jeżeli chodzi o obiady domowe Łódź nie ma się zatem czego obawiać. Restauracja Łódka zaprasza na pyszne posiłki. W menu znajdują się potrawy, które uwielbiają Polacy. Każdego dnia obowiązuje inne menu, ale w jego skład wchodzą tradycyjne polskie potrawy. Obiad składa się z zupy oraz drugiego dania, na które można wybrać jedna z trzech opcji. Dodatkowym rozwiązaniem jest danie dietetyczne. Przeznaczone jest ono dla wszystkich, którzy dbają o swoją linię oraz zdrowie. Co więcej, do obiadu można zamówić deser w postaci jednego z trzech domowych ciast. Napoje również są dostępne.

Jedzenie na dowóz

Restauracja i kawiarnia Łódka umożliwia nie tylko zjedzenie obiadu na miejscu. Świadczy ona również usługi dowozu jedzenia od poniedziałku do piątku. Jest to rozwiązanie wygodne dla każdego, kto nie ma czasu ugotować obiadu lub potrzebuje lunchu do pracy. Wystarczy wykonać tylko jeden telefon, a obiad pojawi się na naszym stole. Jedzenie można zamówić także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dowóz odbywa się szybko, dzięki czemu obiady są dostarczane gorące i gotowe do jedzenia. Zamawianie obiadów domowych pozwala nie tylko oszczędność czasu, ale także na unikniecie korków, długich kolejek w supermarketach i sklepach.

Catering firmowy

Restauracja Łódka świadczy także usługi cateringu firmowego. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zorganizować swoim pracownikom posiłek w ciągu dnia. Ponadto dostępne są także różne opcje, które sprawdzą się w dużej grupie, gdzie gusta mogą być zróżnicowane. Jedzenie przywożone jest szybko, dzięki czemu jest smaczne i gotowe do posiłku. Takie rozwiązanie zdecydowanie sprawdza się w przypadku firm. Łódka jest zatem sprawdzonym sposobem na obiady domowe w Łodzi.

Catering na każdą okazję

Restauracja oferuje także domowe posiłki w formie cateringu na każdą okazję. Co więcej, już od lat specjalizuje się w przygotowywaniu jedzenia na uroczystości takie jak komunie, urodziny i bankiety. Jedzenie jest podane w elegancki i estetyczny sposób, co dodatkowo potęguje przyjemność związaną ze spożywaniem posiłku.

Dodatkowe funkcjonalności

Restauracja już na wstępie umożliwia rozwianie wątpliwości klientów. Na stronie internetowej znajdują się informacje dotyczące aktualnego menu. Ponadto istnieje także panel, który pozwala sprawdzić, czy Łódka dowozi posiłki pod dany adres. Pozwala to uniknąć przykrych niespodzianek podczas zamawiania posiłku. Jak już wspomniano obiady domowe można zamówić także za pośrednictwem aplikacji mobilnej i strony internetowej. Rozwiązania te pozwalają w szybki i łatwy sposób zamówić jedzenie pod wskazany adres.

Zamów jedzenie