Obiady dla szkół Łódź

Nie bez powodu tak popularne jest powiedzenie „jesteś tym, co jesz”. Pożywienie odgrywa dużą rolę w życiu każdego człowieka i ma wpływ na jego samopoczucie, zdrowie czy funkcjonowanie organizmu. Istotne jest, by zadbać o zróżnicowaną i wartościową dietę szczególnie na etapie, gdy organizm dopiero się rozwija. Właśnie dlatego tak waży jest wybór odpowiedniej restauracji oferującej obiady dla szkół. Istotne też, by przygotowane posiłki były nie tylko zdrowe, ale i smaczne, co pozwoli czerpać przyjemność z jedzenia. Z myślą o wszystkich tych elementach przygotowaliśmy ofertę obiadów dla szkół.

Wartościowy posiłek dla uczniów

Dzieci w szkole spędzają kilka godzin dziennie. Nie tylko zawierają tu nowe znajomości, ale przede wszystkim uczą się i rozwijają. Należy więc upewnić się, że będą miały zapewniony odpowiedni posiłek, który pozwoli im zaspokoić głód, a jednocześnie będzie pożywny i dostarczy organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Najlepiej, by dzieci nie ograniczały się tylko do kanapek zapakowanych do szkoły, ale mogły też zjeść coś ciepłego. Wiele szkolnych stołówek nie kusi jednak atrakcyjnym menu. Ze względu na konieczność redukcji kosztów oferowane są posiłki pełne ulepszaczy smaku, zbędnej chemii czy przygotowane z produktów wątpliwej jakości. Na szczęście istnieje alternatywa – catering dla szkół oferowany przez naszą restaurację.

Posiłki jak w domu

W naszej restauracji stawiamy przede wszystkim na smak. Chcemy, by osoby korzystające z naszych usług czuły się, jakby jadły obiad babci czy mamy. Kierujemy się zasadami, zgodnie z którymi do naszych dań nie dodajemy zbędnej chemii, stawiając przede wszystkim na jakość i naturalny smak kojarzący się z tradycją i rodzinnym domem. W związku z tym oferujemy posiłki takie jak kapuśniak, zupa pomidorowa czy barszcz, a na drugie danie ziemniaki z koperkiem, których nie może zabraknąć w żadnym polskim obiedzie, a do tego pysznie przyrządzone mięso jak chociażby zawijas drobiowy z farszem serowo-brokułowym czy bitki wieprzowe. Dla osób, które potrzebują ograniczyć ilość spożywanych kalorii, przygotowaliśmy natomiast dania dietetyczne.

Obiady dla szkół Łódź

Nasze posiłki są nie tylko smaczne, ale i dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, która na pewno nie będzie za wysoka dla budżetu szkolnego. Co więcej, korzystając z oferty naszej restauracji, można być pewnym, że dzieciom zostaną zaserwowane dania na wysokim poziomie, które dostarczą im wszystkich niezbędnych składników. Warto jednak pamiętać, że dzieci mniej myślą o swoim zdrowiu niż ich rodzice - dla nich najważniejsze jest, by danie było smaczne. Nie zapominamy o tym podczas gotowania naszych obiadów i stawiamy na sprawdzone, klasyczne rozwiązania, które przypadną do gustu praktycznie każdemu. Nie lubimy też monotonii i wiemy, jak ważne jest, by dziecko każdego dnia miało możliwość zjedzenia czegoś innego. W związku z tym nowy dzień to zupełnie nowe posiłki w naszej kuchni, co sprawia, że nigdy nie zagości tu nuda. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich szkół w Łodzi.

Zamów jedzenie